Antradienis, Sausis 26, 2021
   
Tekstas

L-KOMANDA svečiavosi Utenos pensionate

lkomandapen20101007

Projektas L-KOMANDA tęsia veiklą. Kiekvienas projekto renginys ar akcija būna skirtngi, jų vadovai ir organizatoriai būna vis kiti, šįkart vadovai buvo LR Liberalų sąjūdžio Utenos syriaus nariai Valdas Mintaučkis ir Ingrida Kepalaitė. Mėlynasis projekto autobusiukas pasuko į miesto pakraštį - LR Liberalų sąjūdžio Utenos skyriaus nariai, Utenos liberalaus jaunimo atstovai ir jų draugai š. m. rugpjūčio 11 dieną lankėsi Utenos pensionate. Pensionato gyventojams buvo surengtas koncertas.

Likus daugiau nei pusvalandžiui iki koncerto į salę pradėjo rinktis žiūrovai, kurie su dideliu susidomėjimu klausėsi repeticijos. Atlikėjai buvo kiek sunerimę, ar garbaus amžiaus žmonės išklausys ne tik repeticiją, bet ir koncertą.

Koncertas prasidėjo L-KOMANDOS projekto pristatymu. Koncerto metu savo ir kitų autorių kūrybos dainas dainavo Augustė Šutinytė, Greta Zabulytė, Ugnė Malinauskaitė, jai saksofonu pritarė Ignas Jančys, savo kūrybos eiles, parašytas uteniškių tarme, skaitė Ingrida Kepalaitė.

Organizatoriai pakvietė nesidrovėti ir rodyti savo emocijas. Pensionato gyventojai atlikėjams negailėjo aplodismentų bei šypsenų, į koncerto pabaigą lingavo ir niūniavo, o lietuvių liaudies dainas net dainavo kartu.

Po koncerto atlikėjai dėkojo žiūrovams už tokį nuoširdų dėmesį, o pensionato gyventojai už gražias akimirkas, nes koncertas prisiminimais ne vieną nukėlė į jaunystės ir vaikystės laikus, jaunesnius įspėjo, kas jų laukia senatvėje.

lkomandapen20101044

Šio projekto vadovai Valdas Mintaučkis ir Ingrida Kepalaitė kalbėjo: „Šio renginio tikslas buvo ne tik aplankyti Utenos pensionato gyventojus ir parodyti jiems formalų dėmesį. Mes norėjome jiems suteikti džiaugsmo, o vyresnio amžiaus žmogui daugiausiai džiaugsmo suteikia gražių vaikystės ir jaunystės dienų prisiminimai, net jeigu tie laikai buvo sunkūs. Todėl mes parinkome tokį repertuarą, kuriame būtų visas mūsų gyvenimas –

gimtinė, kasdienybė, šventės, meilė ir ilgesys. Matydami žiūrovų akis, supratome, kad parinkome tinkamai“

Išlydėdama svečius, Utenos pensionato direktoriaus pavaduotoja Zita Bureikienė susižavėjusi pasakė: „Jūs labai patikote mūsų senukams. Pas mus koncertuoja ir profesionalūs atlikėjai, tačiau labai retai po koncerto seneliai prieina padėkoti, o jums dėkojo ne vienas žmogus. Tikimės, kad dar mus aplankysit.“

Jau labai greitai projektas L-KOMANDA pakvies į naują renginį. Komandos nariai moka ne tik linksminti, todėl jei Jums reikalinga jaunų žmonių pagalba, skambinkite:

L-KOMANDA pagalbos telefono numeris – 8 695 93087.

Fotogalerija - L-KOMANDA svečiavosi Utenos pensionate 2010.08.11

Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt