Sekmadienis, Gruodis 08, 2019
   
Tekstas

Šarūnas Gustainis vadovaus Žirmūnų skyriui

Milda Prokopavičiūtė, http://www.liberalai.lt/zirmunai

Kiekvienas rimtas mūsų gyvenimo žingsnis yra racionalus su naudos sau prieskonėliu. Turbūt kiekvienas užduodame sau esminį klausimą, ką mums duoda buvimas partijoje, priklausymas tam tikram skyriui? Koks tas naudos sau prieskonėlis? Savirealizacija? Politinė karjera? Bendraminčių būrys? Idėjų įgyvendinimas? Bandymas prisidėti prie geresnio gyvenimo kūrimo, gražesnio miesto, vakarietiškesnės ir intelektualesnės Lietuvos? Patirties įgijimas? Savo asmenybės subrandinimas? 

Gruodžio 7 d. Žirmūnų skyrius susirinko į visuotinį narių susirinkimą. Mūsų skyriui jis labai reikšmingas – susirinko didžioji dalis narių ir pagaliau atmosfera yra draugiška. Akivaizdu, esminis lūžis jau įvyko.

Pagrindinis šio susirinkimo tikslas – išsirinkti naują skyriaus valdžią.

Skyriaus pirmininku tapo Šarūnas Gustainis – ilgai esantis skyriuje ir ženkliai prisidedantis prie jo veiklos; jo dešinosiomis rankomis, t.y. pavaduotojais, tapo Linas Šneideris ir Martynas Samauskas.

Didžiąją dalį skyriaus Tarybos narių nuo šiol sudarys kiti skyriaus nariai, į skyrių atėję nusiteikę dirbti, sergantys už Žirmūnus ir Liberalų sąjūdį.

Atstovais partijos taryboje tapo taip pat kiti nariai, įgavę likusių kolegų pasitikėjimą ir savo darbais parodę, kad yra verti būti deleguotais į šią instituciją.

Pasikeitė ir atstovai Vilniaus m. ir Vilniaus – Utenos apskričių regionų koordinacinėse tarybose.

Taigi, visų pirma, turime padėkoti Pauliui Žeromskui, kuris tapo pirmininku priešiškai nusiteikusiame skyriuje ir per metus išpildė savo siekį, padarė taip, kad skyrius būtų draugiškas! Ir ankstesnės skyriaus Tarybos nariams, atlikusiems įspūdingą darbą: per metus sudariusiems palankias sąlygas užaugti/užauginusiems naujus žmones, suteikusiems galimybes dirbti, mokytis, tobulėti. Trečia, kad užėmę skyriuje tam tikras pareigas, asmenys, kurie šį kartą net nebepretendavo į renkamas skyriaus institucijas, kaip sako, L. Donskis, yra tikri demokratai, atėjo su misija atlikti darbą, atliko ir savo vietą užleido kitiems 

Drįstu paminėti naudos sau prieskonėlį, kadangi man asmeniškai jis labai svarbus. Antrą kartą tapus skyriaus sekretore jaučiu narių pasitikėjimą ir tikėjimą, kad jeigu reikia laišką išsiųsti šiandien, jis ir bus išsiųstas šiandien. Man tai įvertinimo ir atsakomybės sustiprėjimo prieskonis, tapus atstove partijos taryboje – tikėjimo manimi prieskonis, siekio prisidėti prie partijos pozicijų stiprinimo ir prie geresnės Lietuvos kūrimo prieskonis.

Nuoširdūs sveikinimai naujai mūsų skyriaus valdžiai  ir palinkėjimas. kad tas naudos sau prieskonėlis pagardintų gyvenimą - pagal kiekvieno poreikius!

M. Prokopavičiūtė yra Liberalų sąjūdžio Žirmūnų skyriaus sekretorė. 


Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt