Šeštadienis, Gruodis 14, 2019
   
Tekstas

Liberalai komentuoja: Lietuvos startas Eurobasket‘2011

Pirmąsias Lietuvos rinktinės pergales Europos čempionate komentuoja liberalas, krepšinio ekspertas Linas Kvedaravičius bei Partijos vicepirmininkas, Seimo narys, ministras ir aistringas krepšinio fanas Gintaras Steponavičius.


L. Kvedaravičius. Jau trečią dieną Lietuvoje vyksta didžiausias šių metų krepšinio renginys Europoje. Mes visi jau dabar tampame istorijos liudininkais. Ar tai bus Lietuvos sėkmės istorija? Manau, kad jau yra! Per trumpą laiką buvo pastatytos puikios universalios arenos didžiausiuose miestuose, atlikta daug infrastruktūrinių darbų. Mes jau visi laimėjome. Tik lieka svarbiausias klausimas – kaip šiame čempionate pasirodys mūsų vyrų krepšinio rinktinė? Ar gali ji laimėti? Gali. Dvi rungtynės jau laimėtos. Nugalėta Didžioji Britanija ir, po 14 metų pertraukos, Lenkijos rinktinė. Šiandien laukia labai svarbios rungtynės su Turkija, kurios parodys ar mūsų rinktinė, nepaisant prastoko pasiruošimo laikotarpio, gali nugalėti pasaulio elitinei grupei priskiriamą komandą. Šis mačas labai svarbus, juk kovojama dėl auksinio taško kitam etapui. Mūsų komanda jau nusikratė starto jaudulio ir demonstruoja vis gerėjantį žaidimą. Tai nuteikia optimistiškai. Savaime aišku, kad yra ką gerinti žaidime, bet svarbiausia,  kad patys žaidėjai pradeda jausti pasitikėjimą savo jėgomis.

Čempionatas tik prasidėjo, dar bus ir džiaugsmo ir nusivylimo. Svarbu, kad nusivylimas nebūtų persmelktas pykčiu, o džiaugsmas neperžengtų ribų. Linkiu didžiausios sėkmės šiandien mūsų rinktinei ir mums visiems!


G. Steponavičius. „Huh. Rinktinė pagaliau įsibėgėja ir pagauna savo žaidimo ritmą. Ypač rungtynėse su lenkais, kuomet uraganinis greitis derėjęs su puikiu pataikymu nepaliko jokių šansų varžovams. Ne tik Kalnietis, Pocius, bet ir gerokai vyresnis – Kaukėnas – buvo šio pašėlusio tempo smagračiai. Noris tik palinkėti, kad su kiekvienomis rungtynėmis gerėtų komandos gynyba ir susiklausymas. Tada neįveikiamų komandų nebus.

Įsibėgėjanti krepšinio karštinė net ir menkai besidominčius įtraukia ir užkrečia. Tą supratau bendraudamas ne tik su savo aplinkos žmonėmis iki šiol laikiusiems distanciją nuo krepšinio (na pvz. paklauskit Remigijaus Šimašiaus), bet ir besilankydamas Rugsėjo 1-osios renginiuose mokyklose – mes esame krepšinio šalis.

Panevėžio arenoje atmosfera kuo puikiausia, fanai (ir atributika) margi ir išradingi, tribūnose visi pasiruošę atiduoti viską, kad tik padėtų rinktinei laimėti. Carpe diem (gaudykime akimirką), tai realybė, tai vyksta čia, Lietuvoje.“
 


Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt