Šeštadienis, Balandis 04, 2020
   
Tekstas

Moksleiviams – kvietimas dalintis mintimis apie žmogaus teises ir laimėti kelionę į Europos Parlamentą

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis bei partiją Europos Parlamente atstovaujančio Leonido Donskio biuras kviečia Lietuvos vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti rašinių konkurse „Mano teisės ir pareigos“ bei laimėti kelionę į Europos Parlamentą Briuselyje.

„Šiuo konkursu siekiame paskatinti jaunuosius Lietuvos piliečius domėtis savo teisėmis bei suvokti savo pareigas, pastebėti tiek geruosius žmogaus teisių gynimo pavyzdžius, tiek jų pažeidimus savo šalyje ir artimiausioje aplinkoje. Taip pat smalsu sužinoti, kokie žmogaus teisių klausimai Lietuvos moksleiviams rūpi labiausiai“,  – sako konkurso organizatorius, LR liberalų sąjūdžio Žmogaus teisių ir pilietinės visuomenės komiteto pirmininkas Tomas Baranovas.

Šiandien prasidėjusiame ir mėnesį truksiančiame rašinių konkurse moksleiviai kviečiami pasirinkti vieną iš trijų temų – „Koks žmogaus teisių ir pareigų santykis?“, „Žmogaus teisių – daug. Kuri svarbiausia?“ bei „Ar turime toleruoti netolerantiškus žmones?“ –  bei konkursui pateikti ne didesnės nei dviejų puslapių apimties rašinius.

Įvertinę rašinių autorių temos suvokimą, minties originalumą, kūrybiškumą konkurso organizatoriai išrinks tris konkurso nugalėtojus, kuriems drauge su rašinį padėjusiu parengti mokytoju Leonido Donskio biuras dovanos savaitės trukmės kelionę aplankant gražiausius Europos miestus bei regionus, kurios pagrindinis tikslas – vizitas Europos Parlamente Briuselyje bei galimybė išvysti šios institucijos darbą iš vidaus. Prizais bei padėkos raštais bus apdovanoti ir kiti konkurso dalyviai bei jų mokytojai.

Konkurse gali dalyvauti visi Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų, gimnazijų 9-12 klasių moksleiviai, taip pat ugdymo įtaigų 14-19 metų moksleiviai. Rašinius konkursui jo dalyviai gali pateikti iki 2011 lapkričio 10 dienos. Juos siųsti kviečiame elektroniniu paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Moksleiviai bei visi kiti, norintys pasisemti daugiau žinių žmogaus teisių srityje, taip pat kviečiami dalyvauti naujame e-Akademijos seminare, vyksiančiame lapkričio 7 - gruodžio 4 dienomis. Seminaro dalyviai mokydamiesi virtualioje erdvėje susipažins su pagrindinėmis žmogaus teisių gynimo institucijomis, tarptautiniais dokumentais, diskutuos praktiniais žmogaus teisių klausimais. Daugiau informacijos apie seminarą rasite čia, o registruotis jam galite čia
 


Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt