Antradienis, Gegužė 26, 2020
   
Tekstas

„Mokykla - 2011“ – naudinga paroda mokiniams, mokytojams, tėvams

Lapkričio 4–6 d. parodų centre LITEXPO vyks paroda „Mokykla 2011“. Tai pirmoji edukacinės tematikos paroda Lietuvoje, skirta visai švietimo bendruomenei – mokiniams, mokytojams, mokyklų administracijoms, ugdymo įstaigų steigėjams, tėvams. Parodos globėja – Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Parodos lankytojai per tris dienas galės susipažinti su atsinaujinančia mokykla, kurioje ugdomas kūrybiškumas ir kritinis mąstymas, skatinamas bendradarbiavimas, naudojamos naujos technologijos.

Parodoje bus įrengti ne tik ekspoziciniai stendai, bet ir 4-ios interaktyvios klasės, kuriose vyks improvizuotos pamokos: gamtos, geografijos, biologijos, gimtosios ir užsienio kalbų, muzikos, dailės, istorijos, fizikos, matematikos ir kitų disciplinų. Mokytojai galės išbandyti mikroskopus su skaitmeninėmis kameromis, planšetinius kompiuterius, interaktyvias lentas, „Nova5000“ kompiuterines šiuolaikinių gamtos mokslų laboratorijas, susipažinti su robotų ir „iPod Touch“ delninukų galimybėmis. Lankytojai galės kurti virtualius minčių žemėlapius, istorijas, laikraščius, o naudodamiesi „Microsoft Research“ programa „Songsmith“ – sukurti savo dainą. Parodoje veiks fotografijos laboratorijos, bus demonstruojamos freskų kūrimo technikos, geometrinių mandalų piešimas, lipdymo ypatumai ir kt. Pedagogams bus pristatyti trys projektai, siūlantys biologijos, chemijos ir fizikos mokytojams įgyti dar ir gamtos tyrėjų bei kitas kompetencijas.  

Ekspoziciniuose stenduose taip pat bus demonstruojamos įvairiausios mokymo ir mokymosi priemonės, įranga ir baldai, informacinės sistemos mokykloms, sporto, laboratorijų, kalbų mokymo, specialaus ugdymo priemonės ir naujausios mokymo metodikos. Su lankytojais bendraus specialistai, kurie ne tik atsakys į klausimus, bet ir demonstruos pristatomų naujienų galimybes, leis jas išbandyti ir įvertinti patiems.

Konferencijų salėse vyks naujausių mokymo metodikų pristatymai, susitikimai su žymiais užsienio bei Lietuvos švietimo sistemos darbuotojais, edukacinių filmų peržiūros, diskusijos, seminarai švietimui aktualiomis temomis. Parodos metu vyks per 130 renginių, kuriuos organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras, nevyriausybinės organizacijos. Patirtimi dalysis ir pedagogai.

Edukacinių renginių spektras labai platus: savo patirtimi ir įžvalgomis dalysis Ilja Laurs (mobiliųjų žaidimų ir programų tinklapio „GetJar“ vadovas); mokslininkė, pedagogė iš Vokietijos Fee Czisch (knygos „Vaikai gali daugiau“ autorė); APPLE atstovas iš Didžiosios Britanijos Julian Coultas (pristatys „iPad“ panaudojimo galimybes), Suomijos EduCluster Finland Ltd atstovai (pristatys Suomijos švietimo sistemą).

Edukacinių renginių metu lankytojai galės susipažinti su netradicinės pedagogikos kryptimis: Valdorfo, Montessori, Suzuki.

Viešoji įstaiga „Gimnazistai“ surengs atvirą mokytojų, mokyklų vadovų bei įvairių sričių ekspertų diskusiją aktualiausiais švietimo politikos klausimais ir diskusiją su mokiniais – „Kontrolinis mokyklai“. Konferencijų salėse vyks neformaliojo ugdymo, finansinio raštingumo, verslumo, ekologijos ir kiti renginiai, bus demonstruojami edukaciniai, moksliniai filmai.

Parodą surengė Švietimo ir mokslo ministerija, Ugdymo plėtotės centras bei parodų ir kongresų centras LITEXPO.

Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt