Trečiadienis, Gegužė 27, 2020
   
Tekstas

Skelbiamas L. Donskio ir E. Gentvilo vardo premijų konkursas

VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ jau trečius mokslo metus iš eilės skelbia prof. Leonido Donskio ir dr. Eugenijaus Gentvilo vardo premijų konkursą geriausius baigiamuosius darbus apgynusiems studentams. Kaip įprasta, šiais, 2011-2012 mokslo metais, vėl įsteigtos keturios premijos: dvi bakalauro ir dvi magistro darbų autoriams.

Projektas, skatinantis studentus gilintis į tiek teorinėje, tiek praktinėje plotmėje svarbias temines sritis, per du savo gyvavimo metus sulaukė visų didžiųjų Lietuvos universitetų dėmesio, kurie konkursui pateikė sėkmingai apgintus bakalauro ir magistro baigiamuosius darbus. Dviejų pirmųjų konkursų laureatų (kurių iš viso jau yra aštuoni) darbų santraukos bei informacija apie jų autorius jau publikuojama specialiame VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ elektroniniame leidinyje, daugumą pilnos apimties darbų galima skaityti interneto svetainėje www.atviravisuomene.lt

Šiemet vėl įsteigtos keturios premijos: dvi (L. Donskio ir E. Gentvilo) 1 000 Lt. premijos už geriausius bakalauro darbus ir dvi (L. Donskio ir E. Gentvilo) 2 000 Lt. premijos už geriausius magistro darbus. Leonido Donskio premijų teminės sritys: socialinė ir politinė teorija, diplomatija, liberalizmo idėjų istorija, Eugenijaus Gentvilo - savivalda, regionų plėtros studijos, Lietuvos vietos politikos analizė.

Šią savaitę Lietuvos universitetų dėstytojus, fakultetų, katedrų vadovus, studentų atstovybes pasieks VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ kreipimasis, kviečiantis prisijungti prie projekto. Studentai raginami iš minimų sričių pasirinkti baigiamųjų darbų temas, o jei temos jau pasirinktos ir giminingos – daugiau dėmesio rengiant darbus skirti minėtajai problematikai. Įvykus šių mokslo metų baigiamųjų darbų gynimams, studentai ar jų dėstytojai kviečiami sėkmingai apgintus bakalauro ir magistro darbus kartu su gynimo komisijos rekomendacijomis pateikti premijoms laimėti. Darbų pateikimo terminas – 2012-ųjų birželio 18 diena. Darbus pateikti bei informacijos teirautis el. pašto adresu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

VšĮ „Atvira visuomenė ir jos draugai“ – organizacija, skleidžianti liberalias idėjas bei skatinanti jų įgyvendinimą. VšĮ inicijuoja tyrimus reikšmingais visuomeniniais, politiniais, socialiniais klausimais, kuria reformų koncepcijas, organizuoja konferencijas, diskusijas ir viešas paskaitas visuomenei, atlieka sociologines apklausas, remia akademinės literatūros leidybą. Organizacijos dalininkai – dabartinis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis, nepriklausomybės akto signataras, politikas dr. Eugenijus Gentvilas, draugai – filosofas, Europos Parlamento narys Leonidas Donskis, auditorė, liberalios minties skleidėjų rėmėja Eglė Žiemienė ir L. Donskio patarėja bei kabineto vadovė Jurgita Choromanskytė.

Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt