Pirmadienis, Gegužė 25, 2020
   
Tekstas

Pagrindinis puslapis \ Naujienos \ Liberalų sąjūdžio lyderių krepšinio komanda – partijų krepšinio turnyro čempionai

Kovo 4 d., Š.Marčiulionio krepšinio akademijoje susirungė politinių partijų lyderių komandos. Liberalų sąjūdžio komanda užtikrintai įsiveržė į finalą ir rezultatu 36:30 nugalėjusi Darbo partijos komandą tapo 2012 m. partijų krepšinio turnyro lydere.

„Kaip laimime krepšinio aikštelėje, taip laimėsime ir Seimo rinkimuose“, – pirmąją Liberalų sąjūdžio pergalę šiame krepšinio turnyre apibendrino liberalų sirgaliai.

Liberalų komandai vadovavęs ir pergalę išplėšti padėjęs liberalas, krepšinio ekspertas Linas Kvedaravičius atkreipė dėmesį, kaip greit susižaidė turnyrui suburti liberalų politikai.

„Liberalų komanda susibūrė šitoms varžyboms, neturėjo laiko kartu treniruotis, todėl mūsų krepšininkai turėjo mažai laiko suprasti vienas kitas, tačiau jo užteko. Įsitikinome, kad partijos nariai greit perpranta vienas kitą. Komanda puikiai susižaidė. Žaidėjai, labai tiksliai įgyvendino sugalvotus derinius ir labai tiksliai vykdė visus nurodymus. Dėl to žaidimas buvo gražus ir pavyko laimėti pirmą vietą. Buvo malonu vadovauti komandai, kuri žino ko nori“, - tvirtina L.Kvedaravičius.

Liberalų sąjūdžio komandoje žaidė ir pirmąją pergalę liberalams padovanojo:

 1. Teisingumo ministras ir Liberalų sąjūdžio pirmininko pavaduotojas Remigijus Šimašius,
 2. Kauno m. savivaldybės tarybos narys Simonas Kairys,
 3. Kretingos r. savivaldybės tarybos narys Almantas Skruibys,
 4. Vilniaus r. savivaldybės tarybos narys Artūras Želnys,
 5. Utenos r. savivaldybės tarybos narys bei partijos valdybos narys Marijus Kaukėnas,
 6. Partijos Valdybos nariai: Šarūnas Gustainis, Viktoras Strups, Gintautas Krilavičius,
 7. Švietimo ir mokslo ministro patarėjas Albertas Lakštauskas.

Krepšinio eksperto teigimu, Simonas Kairys, Remigijus Šimašius, Albertas Lakštauskas buvo naudingiausi komandos žaidėjai.

„Remigijus Šimašius – vertas viso turnyro geriausio centro titulo, jei būtų tokia nominacija“, - komplimentų teisingumo ministrui ir partijos pirmininko pavaduotojui negailėjo L.Kvedaravičius.

Politinių partijų turnyre Liberalų sąjūdžio krepšinio komanda nutraukė kelerius metus trukusią partijos „Tvarka ir teisingumas“ pergalių seriją šiame turnyre.

Atkreiptinas dėmesys, kad šis turnyras – pirmasis, kurio baigtis buvo sunkiai prognozuojama. Mat dėl varžybų reglamento pakeitimo, partijos komandas teko formuoti iš savų politikos lyderių, apsieinant be importuoto vieno kito profesionalaus krepšininko. Tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl kai kurios partijos net nesugebėjo suburti savo krepšinio komandos.

2012 m. partijų politikos krepšinio turnyre galėjo dalyvauti tik politinių partijų lyderiai bei partijų lyderiai regionuose: Seimo nariai, ministrai, viceministrai, kancleriai, partijos pirmininko pavaduotojai, prezidiumo, valdybos nariai, savivaldybių tarybų nariai, savivaldybių administracijų direktoriai.

Partijų krepšinio turnyre dalyvavo Lietuvos socialdemokratų partijos, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų, Darbo partijos, Liberalų sąjūdžio, Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos politikai.

Politinių partijų krepšinio turnyro organizatorius – Liberalų ir centro sąjunga.

Skyriaus naujienos

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt