Pirmadienis, Liepa 06, 2020
   
Tekstas

Jei ministrų kabinetui vadovautų liberalas Eligijus Masiulis

Jei ministrų kabinetui vadovautų liberalas Eligijus Masiulis, Vyriausybė gintų sąžiningai dirbančius Lietuvos žmones ir jų interesus. O nesąžiningai pašalpas gaunantys būtų priversti eiti patys užsidirbti duonai.

Artėjant spalio mėnesio Seimo rinkimams Lietuvos žinios teigia, kad naujai Vyriausybei vadovaus vienas iš šešių didžiųjų politinių partijų vadovų. Žemiau – Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijaus Masiulio atsakymai į Lietuvos žinių klausimus.

Partijos lyderio teigimu, liberalai išsiskiria iš didžiųjų Lietuvos partijų šešetuke tuo, kad vieninteliai aukščiau iškelia savarankiško, dirbančio žmogaus interesus, tuo tarpu kai kitos – nepamatuotai dosnios socialinių pašalpų.

Realiausiems kandidatams į būsimuosius premjerus „Lietuvos žinios“ pateikė tris klausimus. Žemiau – atviri

Liberalų sąjūdžio lyderio atsakymai:

LŽ. Kaip vertinate šiandienę krašto padėtį?
P
agrindinė problema - silpnas pagrindas tolesniam ekonomikos augimui, kuris užtikrintų geresnį gyvenimą, didesnes pajamas daugeliui žmonių.

LŽ. Kaip tapęs premjeru gerinsite žmonių gyvenimą?
Biudžeto tvirtinimo istorija parodė, kad didžioji dalis politinių jėgų prioritetą skiria žmonėms, kurie gyvena iš pensijų ir socialinių pašalpų. Tokiais žmonėmis valstybė turi pasirūpinti, tačiau mažai galvojama apie perspektyvą - iš kokių pinigų ateityje mokėsime pašalpas ir pensijas, jei dirbančiųjų kasmet mažėja? Liberalų manymu, išlaikytinių skaičius turėtų mažėti, nes dalis žmonių piktnaudžiauja valstybės pagalba. Daugiausia dėmesio turi būti skiriama dirbančiam žmogui, naujoms darbo vietoms kurti, verslo sąlygoms gerinti. Vyriausybė deklaravo, kad tai yra labai svarbu, tačiau nuoseklumo trūko. Vietoj to, kad būtų sumažinti kai kurie mokesčiai ir kraštas taptų patrauklesnis investicijoms, teko kovoti, kad mokesčiai dar labiau nedidėtų. Teigiamo efekto sulauktume peržiūrėję labiausiai ekonomikos augimą stabdančius mokesčius ir liberalizavę darbo santykius.

LŽ. Kodėl būtent jūs turėtumėte juo tapti?
Geriausią atsakymą, kas taps premjeru, žino rinkėjai. Galėčiau eiti šias pareigas, nes turiu nemažai politinės, vykdomosios valdžios patirties. Darbas Susisiekimo ministerijos kuruojamoje srityje parodė, kad daug ir gerai dirbant galima pasiekti labai gerų rezultatų, kurie praėjusiais metais daugelyje transporto sričių buvo rekordiniai. Esu pajėgus dirbti ir kitose srityse, nebijau iššūkių.

Visą Lietuvos žinių straipsnį skaitykite čia.

Laukiame jūsų pamastymo apie padėtį Lietuvoje ir ką turėtų nuveikti kitos kadencijos svajonių premjeras!

Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt