Sekmadienis, Sausis 19, 2020
   
Tekstas

E.Masiulis: Esame pasirengę po rinkimų formuoti kitą Vyriausybę

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio tarybos posėdyje partijos pirmininkas Eligijus Masiulis teigiamai įvertino liberalų keturių metų darbą dabartinėje Vyriausybėje ir pabrėžė pasiryžimą formuoti Vyriausybę po šių metų spalį vyksiančių Seimo rinkimų. 

„Mums pavyko susidoroti su didžiausiais iššūkiais sprendžiant į finansų krizę patekusios valstybės problemas, sėkmingai vykdėme suplanuotus darbus liberalų kuruojamuose sektoriuose, išvengėme didelių klaidų, skandalų. Galima konstatuoti, kad jauna liberalų komanda sėkmingai išlaikė egzaminą valdžia. Šiandien turime kur kas daugiau patirties, esame labiau subrendę, labiau savimi pasitikintys, todėl esame pasiruošę naujiems iššūkiams – imtis dar didesnės atsakomybės už valstybės valdymą“, - sakė E.Masiulis. 

„Liberalų sąjūdis – stiprusis dabartinės valdančiosios koalicijos flangas. Sąjūdžio ministrų, Seimo narių darbas buvo nuosekliai rezultatyvus bei sėkmingas. Vien tas faktas, kad opozicija visiems liberalų ministras kėlė interpeliacijas, rodo, kad oponentai rimtai vertina mūsų darbus ir bandymus pakeisti per ilgą kairiųjų valdymą sustabarėjusią sistemą“, - pridūrė E.Masiulis.  

Partijos pirmininkas priminė, jog tik liberalų dėka praėjusių metų pabaigoje Seime buvo atsisakyta ketinimų didinti mokesčius, įvesti progresinius gyventojų pajamų mokesčius, visiškai sužlugdyti pensijų fondus. 
Liberalų sąjūdžio lyderis pabrėžė, kad į artėjančius Seimo rinkimus liberalai, palyginti su 2008 m., žengia gerokai sustiprėję, su gausesne komanda, kurią papildė ir nepartiniai visuomenės atstovai. 

„Gyvenimas šia diena tapo pagrindiniu daugelio partijų veiklos leitmotyvu. Atimkime ir padalinkime. Liberalai yra atsvara šiam politiniam kvaišalui, kuris gali turėti blogas pasekmes ateityje. Sveikas protas sako: jei nebus dirbančių, nebus mokančių mokesčius“, - teigė E.Masiulis.   

Todėl liberalų prioritetu ir toliau bus dirbantys Lietuvos žmonės, kurie išlaiko valstybę. Kartu su ekspertais parengta Liberalų sąjūdžio rinkimų programa atliepia didžiausius Lietuvos žmonių lūkesčius: daugiau darbo vietų, daugiau pajamų ir daugiau pagarbos dirbantiems žmonėms.

Liberalų įsitikinimu, užsienio investicijos ir naujos darbo vietos yra raktas, paskatinsiantis Lietuvos ekonomiką augti, o žmones – likti Lietuvoje. Kartu su ekonomikos ekspertais liberalai parengė planą, kaip Lietuvoje sukurti daugiau darbo vietų. Kitas liberalų siūlymas kalba apie didesnes žmonių pajamas, kurios užtikrintų orų gyvenimą Lietuvoje. Tam liberalai parengė mokestinių permainų planą, kuris paskatins darbdavius mokėti didesnius atlyginimus. Pirmas šio plano žingsnis yra mažesni „Sodros“ mokesčiai. Jei darbdaviai atlyginimą darbuotojams pakels virš 3500 litų, liberalai siūlo nuo tokio atlygio skaičiuoti mažesnius „Sodros“ mokesčius. 
E.Masiulis paminėjo ir būtinybę įvykdyti struktūrinę sveikatos apsaugos ir socialinės apsaugos sistemos pertvarką, ko padaryti šiai Vyriausybei, deja, nepavyko. Liberalai šioje kadencijoje labiausiai prisidėjo prie biurokratijos mažinimo, valstybės įmonių efektyvaus darbo, padėjusio sutaupyti šimtus milijonų litų ir išjudinusių šalies ūkį po krizės.   

„Į rinkimus einame gerai pasiruošę: puikiai žinome ko Lietuvos žmonėms šiuo metu reikia labiausiai. Esame kitokie, norime kitokios Lietuvos, kaip ir milijonai mūsų visame pasaulyje. Mes pasiruošę prisiimti atsakomybę. Aš neabejoju, kad po rinkimų Liberalų sąjūdis taps centro dešines politines jėgas telkiančia grandimi ir atsakingai realizuos savo idėjas“, - teigė E. Masiulis. 

Visą Liberalų sąjūdžio pirmininko kalbą, pasakytą partijos tarybos posėdyje rasite čia

Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt