Pirmadienis, Gegužė 25, 2020
   
Tekstas

Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius sveikina abiturientus Paskutinio skambučio proga

Penktadienį, gegužės 25 d., daugumoje Lietuvos mokyklų skambės Paskutinis skambutis. Šiais mokslo metais mokyklas baigia 46 tūkst. abiturientų. Iš jų 36,7 tūkst. mokosi bendrojo lavinimo mokyklose, 9,3 tūkst. – profesinio mokymo įstaigose.

14 val. švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius dalyvaus Paskutinio skambučio šventėje Vilniaus „Minties“ gimnazijoje (Erfurto g. 23). 

Ministras sveikina visus Lietuvos abiturientus, linkėdamas sėkmės laikant egzaminus, renkantis tolesnį kelią, įgyvendinant savo svajones.

Švietimo ir mokslo ministro Gintaro Steponavičiaus sveikinimas abiturientams:

Mieli abiturientai,
Šiandien mokyklose skamba gražiausi žodžiai, linkėjimai, padėkos.
Per dvylika metų nuėjote įdomų pažinimo ir brandos kelią: mokėtės skaityti ir suprasti suolo draugą, sprendėte algebrą ir minėte draugystės mįslę... Mokykla – tai ne tik vadovėliai, pamokos, kontroliniai, pirmiausiai tai – kalbėjimasis, buvimas bendruomenėje, nesenkantis atradimo džiaugsmas. Mokykla suteikė Jums žinių ir padėjo tapti savarankiškomis, atsakingomis, pilietiškomis asmenybėmis.
Tiek šeimos, tiek mokyklos svarbiausia misija – išauginti žmogų, kuris kurs Lietuvą ir pasaulį. Drąsiai tai sakau, nes jau šiandieniniai abiturientai garsina mūsų šalį Europoje ir toli už jos, laimėdami tarptautinius įvairių mokslų konkursus bei olimpiadas, o mūsų mokslininkų darbai žinomi visame pasaulyje. Kokį kelią bepasirinksite – mokslo darbuotojo, mediko, ūkininko – kiekvienas esate reikalingas Lietuvai ir kiekvieno iš Jūsų indėlis vienodai svarbus.
Šiandien galbūt dar svarstote, kur stosite, kokią specialybę norite įgyti, o gal tik gavę brandos atestatą eisite dirbti. Žinoma, svarbu rinktis atsakingai, pasitariant su tėvais, mokytojais, specialistais, bet įsiklausykite ir į savo širdies balsą, savo pašaukimą. Lietuvoje yra tikrai puikių studijų ir darbo galimybių – suraskite tai, kas Jums įdomiausia ir kas geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius.

Mielas jaunime, kuo nuoširdžiausiai linkiu Jums didelės sėkmės – laikant egzaminus, renkantis tolesnį kelią, įgyvendinant savo svajones.
Dėkoju Jus dvylika metų pažinimo ir atradimų keliu lydėjusiems mokytojams.

Nuoširdžiai,
Švietimo ir mokslo ministras
Gintaras Steponavičius

Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt