Trečiadienis, Liepa 15, 2020
   
Tekstas

Tiesiog keli sakiniai nuo Antano

Kandidato į Liberalų sąjūdžio EP sąrašo lyderius Antano Guogos prisistatymas.

Sveiki bičiuliai,
pirmiausiai darkart noriu padėkoti, kad priėmėt į savo liberalią šeimą.

Esu labai sujaudintas ir užsidegęs nuveikti daug gero Lietuvai ir jos žmonėms. Neslėpsiu, jog prieš priimdamas kvietimą pretenduoti į Europos parlamentą, turėjau kaip reikiant galvą pasukti. Suprantu, kad Seime nebūčiau toks naudingas kaip patyrę mūsų partijos atstovai. Bet tikiu, jog Europos Parlamente tikrai praverstų mano patirtis užsienyje, inovatyvaus verslo supratimas, sugebėjimas bendrauti bei vesti derybas. Žinau, jog galėčiau tinkamai reprezentuoti mūsų žmonių interesus. Būtent taip bandyčiau padėti savo šaliai.

Viską savo gyvenime pasiekiau veržlumu ir liberaliais sprendimais. Noriu tą kelią parodyti ir visiems Lietuvos žmonėms – jaunimui, inteligentams, emigrantams bei Lietuvoje “užsidariusiems”, ir kartais mąstyti plačiau bijantiems, verslininkams. Su sėkmingais tarptautiniais projektais grįžau į Lietuvą. Taip elgiausi vedamas svajonės sutelkti čia kuo daugiau modernaus verslo, atverti kuo daugiau perspektyvų Lietuvos protams, pritraukti kuo daugiau investuotojų į mūsų šalį. Tam neužtenka gražių klipų. Reikia nuolatinio bendravimo, lobizmo, įtikinėjimo. Europos parlamentas – būtent ta vieta, kur kelias į tikslą trumpesnis. Nuo ten prasideda galimybių paieška ir užtikrinimas mūsų verslui ištrūkti į platesnius vandenis.

Tai yra vienas esminių mano tikslų. Žiūrėkim praktiškai – ne svetimas esu ir kaimo žmonėms. Pats turiu ūkį Alytaus rajone. Kaip parduoti pomidorus, žinau dar nuo vaikystės  :) Ir turimą traktorių pavairuoju laisvalaikiu. Su kaimo žmonėmis bendrauju visoje Lietuvoje, nes jau daug metu per “Bėdų turgų” padedu spręsti provincijos žmonių problemas – tiek pinigais, tiek darbo vietomis, tiek patarimais. Puikiai žinau, kad jiems reikia dėmesio bei šilto bendravimo. Tą lyg ir moku.

Taip pat tikiu, kad galėčiau sulaukti emigrantų palaikymo. Apie šią Lietuvos problemą mūsų politikai daug šneka, tačiau ne visi supranta, kas svarbu, kas emigrantams skaudu. Pats daug metų gyvenau Australijoje, vėliau Anglijoje bei Austrijoje. Puikiai suprantu emigrantus. Pergyvenau visus jų gyvenimo svetimoje šalyje etapus – tiek skurdą, tiek namų ilgesį, tiek naujus iššūkius ir kitokias galimybes.

Viską darau degdamas idėjomis. Ir jos visada buvo veržlios bei liberalios.

Nuoširdžiai,
Antanas

Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt