Sekmadienis, Gegužė 31, 2020
   
Tekstas

Po balsavimo dėl referendumo liberalų atstovas VRK sulaukė grasinimų

Referendumo dėl žemės pardavimo organizatoriai pribloškia ne tik argumentų stoka, bet ir gatvės žargonu bei įkaušusio prasčioko siūlymais „į snukį", kurio nevengia net TV bei radijo laidose. Vienoje referendumui skirtų LRT laidoje tokio pasiūlymo sulaukė Seimo narys Eugenijus Gentvilas. O štai Liberalų sąjūdžio į Vyriausiąją rinkimų komisiją deleguotas Rokas Stabingis – net ir laiško, kuriame grasinama susidoroti.

Ketvirtadienį socialiniuose tinkluose Liberalų sąjūdžio į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK) deleguotas narys Rokas Stabingis gavo grasinantį laišką, kuriame jis užsipuolamas dėl VRK trečiadienio posėdyje užduoto klausimo, ar pačiam suverenui galioja Konstitucija.

Laišką pasirašęs Česlovas Kasperavičius VRK narį išvadino „snargliumi", ragino pabusti bei grasino, kad gaus į snukį ir niekam negalės pasiskųsti. Pats R. Stabingis teigia tai vertinantis kaip spaudimo priemonę.

„Aš tai vertinu kaip spaudimą man, kaip Vyriausiosios rinkimų komisijos nariui. Vyriausiosios rinkimų komisijos įstatymas numato, kad jeigu toks spaudimas yra, tai narys privalo pranešto Seimui ir paviešinti per žiniasklaidos priemones", - socialiniuose tinkluose paskelbė R. Stabingis ir išplatino gautą Č.Kasperavičiaus laiško tekstą.

Č. Kasperavičiaus laiško tekstas. Kalba netaisyta:

Ar pačiam suverenui galioja Konstitucija.

Štai tokį klausimą tu uždavei referendumo organizatoriams ir dalyviams.Tu ką nori prigauti. Iš vis ar tu supranti kas yra tą Konstitucija. Nori vaikeli aš tau tuojau pasakysiu kas yra LR Konstitucija. Dabar klausyk ir atsimink visam laikui.
LR Konstitucija yra aukščiausias Lietuvos Valstybės įstatymas. Lietuvos valstybė yra LR teritorija Tauta ir piliečiai. Taigi Tauta ir piliečiai ir yra Valstybė, kadangi viena teritorija be suvereno (Tautos ir piliečių) egzistuoti negali. Valstybė ir yra suverenas. Suverenas yra LR Konstitucijos arba Tautos įstatymas, kurį privalote vykdyti jus Lietuvos Valstybės tarnai.

Kitaip sakant LR Konstitucija yra mūsų įstatymas surašytas jums- Valstybės tarnautojams , teisininkams,valdininkams. Taigi tu klausi ar mūsų įstatymas priklauso mums. Tai atsakau. Taip- tas įstatymas priklauso mums. Kodėl tu vaike tokį klausimą užduodi. Tu ką nori kontroliuoti arba valdyti LR Valstybę. Tai kas tu toks. Kas tau suteikė tokias galias. Gal sapnuose pasijautei sultonu iš tolimosios praeities. Juk tu mano esi tarnas.

Aš tave samdau ir moku tau algą, kad tu snargli tarnautum man. Tu gi užsimanei mane valdyti. Aš tau ne avinų banda kad tu mane valdytum. Sovietinė valdžia tik valdė savo Tauta. Pabusk. Sovietų Sąjunga jau suiro. Tu manęs nevaldysi, nes gausi į snukį ir niekam negalėsi pasiskusti.

Pagarbiai:
Tavo darbdavys
Česlovas Kasperavičius

Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt