Ketvirtadienis, Gruodis 05, 2019
   
Tekstas

Liberalai paskelbė kandidatus į partijos vadovus ir rinkimų sąrašo lyderį

Liberalų sąjūdžio lyderiai sutarė, kad partijos vicepirmininkas Vilniaus meras Remigijus Šimašius birželį dalyvaus partijos pirmininko rinkimuose, o vicepirmininkas Eugenijus Gentvilas sieks tapti Liberalų sąjūdžio Seimo rinkimų sąrašo lyderiu.

„Liberalai yra pasiryžę dirbti ir iš naujo užsitarnauti Lietuvos žmonių pasitikėjimą. Priėmiau labai svarbų sprendimą – kandidatuosiu į Liberalų sąjūdžio pirmininkus, nes jaučiu atsakomybę prieš partijos kolegas ir visus mus palaikančius žmones. Džiaugiuosi, kad mano kolega Eugenijus Gentvilas nutarė imtis atsakomybės vesti partijos rinkimų sąrašą artėjančiuose Seimo rinkimuose“, – antradienį sakė R.Šimašius.

„Iš tiesų džiaugiuosi mūsų apsisprendimu dirbti vieningoje ir stiprioje komandoje, kurios laukia didžiuliai uždaviniai – atkurti liberalų rėmėjų pasitikėjimą, prisiimti atsakomybę už Lietuvos ir žmonių ateitį, vienyti ir plėsti partijos narių gretas“, – sakė E.Gentvilas. Jis sieks partijos narių paramos reitinguojant rinkimų sąrašą ir rems R.Šimašiaus kandidatūrą partijos pirmininko rinkimuose.

R.Šimašius liberalų vardu antradienį atsiprašė nusivylusių žmonių, kurie tiki liberalais ir sąžininga bei atvira politika. Jis teigė, kad tapęs partijos pirmininku sau ir savo kolegoms kels dvigubai aukštesnius skaidrumo, sąžiningumo ir atsakomybės reikalavimus ir kvietė žmones būti dar reiklesniais Liberalų sąjūdžiui.

„Liberalų sąjūdis – tai aštuonių tūkstančių liberalių vertybių gynėjų ir daugybės bendraminčių sambūris. Tai jėga, kuri paskatins pokyčius vardan laisvos ir atsakingos Lietuvos. Vardan Lietuvos, kurioje norisi gyventi. Tai jėga, kuri gali kurti Lietuvą, į kurią žmonės norės grįžti. Būti Liberalų sąjūdžio lyderiu yra didelė atsakomybė. Aš jos imuosi. Kartu atkursime pasitikėjimą liberalais, drąsiai ir nuosekliai ginsime laisvės idėjas“, – kalbėjo R.Šimašius.

Anot E.Gentvilo, pastarųjų dienų įvykių kontekste liberalai nenustos kalbėti apie būtinybę vykdyti skaidrią ir švarią politiką. „Aš asmeniškai esu toks, koks buvau politikoje visada nuo pat 1990 m., kai priėmėme Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo aktą. Kaip signataras puikiai suprantu – Lietuvos ateitis yra tik skaidri politika, žmonių iniciatyva, atsakingas valstybės valdymas ir laisvė veikti”, – kalbėjo E.Gentvilas.

Liberalų sąjūdžio pirmininko rinkimai planuojami birželio 11 d.

Skyriaus naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt