Trečiadienis, Gruodis 11, 2019
   
Tekstas

Penktadienį Utenoje lankėsi verslininkas, politikas bei kandidatas į Europos parlamentą Antanas Guoga

AntanoG20014vizitas13Penktadienį Utenoje lankėsi verslininkas, politikas bei kandidatas į Europos parlamentą Antanas Guoga.
Vizito metu apsilankyta įmonė UAB "Utenos šilumos tinklai". Įmonės direktorius papasakojo ir aprodė kaip išgaunama pigiausia Lietuvoje šilumos energija.
Utenos regioninio profesinio mokymo centre įvyko susitikimas su mokiniais ir kolektyvu. Mokymosi centro direktorius aprodė naujausią mokymosi bazę. Dar iš senų laikų išlikęs "nepopuliarus" profesinių mokyklų įvaizdis buvo visiškai paneigtas. Naujausi kompiuteriai kiekvienoje klasėje. Naujausi įrengimai pritaikyti mėsos, pieno ir duonos gaminimo pramonei. Įrengtos moderniausios mokymosi klasės mokytis pardavėjų, viešbučių darbuotojų, kosmetologių, kirpėjų, stalių ir kt. profesijos. Mokymosi bazė paruošta aukštame lygyje, tačiau finansavimas tarkim mokyti gaminti mėsos produktus yra daugiau nei juokingas. (4 cnt. mokiniui/vienai dienai). Kadangi įrengiant visą mokymosi bazę panaudotos ES lėšos, šis centras negali prekiauti su minėta įranga pagamintais produktais, todėl įrengimai beveik nenaudojami... Yra Lietuvoje mokymosi įstaigų, kur šalia modernių įrengimų mokomi specialistai žiūrint filmukus, o ne praktiškai mokomi dirbti. Reikia tikėtis, kad to nenutiks šioje mokslo įstaigoje.
Utenoje vis dar nemaža gyventojų dalis užsiima su automobiliais susijusiu verslu. Antanas Guoga aplankė vietinius vežėjus ir jų teiravosi, ar "nesustojo" transporto judėjimas link Rusijos? Buvo patikintas, jog bent jau naujų automobilių srautas per Lietuvą į Rusiją nesumažėjo. Deja, dėl procesų vykstančių Ukrainoje ir Rusijoje sulėtėjo prekyba naudotais automobiliais.AntanoG20014vizitas18
Apsilankyta vienoje didžiausių regiono įmonių Utenos trikotaže. Net 90 procentų produkcijos eksportuojama. Įmonė siuva drabužius daugiausiai pagal užsakymus. Tarp užsakovų yra nemažai ir pasaulyje žinomų prekinių ženklų, HUGO BOSS, ZARA, kt.
Susitikime Utenos socialinės globos namuose su gyventojais buvo aptarti jiems labiausiai rūpimi klausimai. Senjorus ypač domino euro įvedimo ir pensijų klausimai. Iš to matyti, jog viešoje erdvėje dėl euro įvedimo platinama informacija yra nepakankama arba ne visus pasiekia. Po diskusijos svečiai galėjo apžiūrėti senjorų tapybos darbus.
Utenos A. ir M. Miškinių viešoje bibliotekoje susirinkusi publika klausėsi Antano pasakojimo apie sėkmingą karjerą pokeryje, versle, bei apsisprendimą tapti politiku.
Nors Antanas Guoga pokerio žaidėjo karjerą užbaigė, neliko abejingas pokerio mėgėjams. Išgirdę, jog atvyks pokerio legenda, vieninteliame Utenos regione esančiame pokerio klube "Karieta" susirinko rekordinis skaičius pokerio žaidimo mėgėjų. Vakaro metu kiekvienas norintis galėjo pabendrauti ir kartu įsiamžinti.

Liberalų naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt