Trečiadienis, Birželis 29, 2022
   
Tekstas

Utenos liberalų Kalėdinė sueiga

Gruodžio 12 d. LR Liberalų sąjūdžio (LRLS) Utenos skyriaus nariai suorganizavo skyriaus Kalėdinę sueigą kaimo turizmo sodyboje Labanoro girioje, Utenos rajone. Susirinko per penkiasdešimt skyriaus narių, svečiai iš Vilniaus, Širvintų, Ignalinos, Raseinių, Klaipėdos, prisijungė ir Utenos liberalaus jaunimo atstovai.

image079Sueigos pradžioje Utenos skyriaus pirmininkas Marijus Kaukėnas trumpai pristatė sueigos programą, po programos pristatymo partijos Valdybos narys Mindaugas Lapinskas vedė mokymus viešojo komunikavimo ir savivaldybių tarybų rinkimų tematika. Mokymuose dalyvavo Utenos skyriaus nariai ir visų į svečius atvykusiųjų skyrių atstovai. Sueigos dalyviai mokėsi atskirti geros ir prastos komunikacijos pavyzdžius. Vėliau gavo užduotį susiskirstyti į šešias grupes, penkios grupės gavo analogišką užduotį – parengti LRLS programą į Utenos savivaldybių tarybų rinkimus, o viena grupė dėl kontrasto valandėlei persikūnijo į kitos ideologijos atstovus ir rengė jų rinkimų programą. Visų grupių atstovai pristatinėjo savo sukurtas rinkimines programas, o stebinčios grupės galėjo pritarti, oponuoti, replikuoti ir įvertinti plojimais. Visų mokymų metu puikiai moderavo ir valdė auditoriją vienas geriausių Lietuvoje marketingo specialistų M. Lapinskas. Mokymų pabaigoje reziumuota, jog tokie mokymai duoda didžiulę naudą tiek jų dalyviams, tiek partijos rinkimų štabo nariams. Taip pat nutarta visas mokymuose išgirstas idėjas susisteminti ir panaudoti partijos, bei skyrių rinkimų štabų darbuose. Po trumpos pertraukėlės sueigą sveikino buvęs europarlamentaras, partijos Valdybos narys Eugenijus Gentvilas, LRLS Rinkimų štabo vadovas Šarūnas Gustainis, kiti svečiai. Bendrapartiečius linksmino, savo uteniškių tarme rašytą kūrybą skaitydama Utenos skyriaus narė Ingrida Kepalaitė, programą paįvairino, pagal eilėraščių tematiką parinktas dainas dainuodamas ir grodamas gitara Utenos skyriaus narys Dainius Truskauskas. Utenos liberalaus jaunimo atstovės pademonstravo pačių sukurtą linksmą videoklipą skirtą LRLS Utenos skyriaus nariams.

Pasibaigus oficialiai daliai LRLS Utenos sk. Pirmininkas Marijus Kaukėnas pristatė 12 Utenos skyriaus nariams skirtų nominacijų ir išdalino lapus balsavimui. Balsų skaičiavimo metu ir iki pat vidurnakčio vyko Karaokė konkursas. Viešnia iš Ignalinos atvežė šiltą muzimage119ikinį sveikinimą. Po „liberovizijos“ konkurso, buvo apdovanoti nominacijų laimėtojai ir paskelbta laisva programa. Jos metu sueigos šeimininkai ir svečiai tęsė bendravimą kaitrioje pirtelėje, kubile ir šokių aikštelėje.

Ryte sueigos dalyviai pusryčiaudami dalinosi patirtais įspūdžiais, bei apibendrinus nutarė ateinančiais metais tokią sueigą pakartoti ir padaryti tradicine Utenos ir kitų partijos skyrių sueiga.

Liberalų sąjūdžio Utenos skyrius linki visiems partijos skyriams, nariams, darbuotojams ir prijaučiantiems džiaugsmingų, turiningų ir liberalių ateinančių švenčių.

Fotogalerija iš sueigos rasite čia

 

Liberalų naujienos

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Mus rasite

Lankomumo statistika


www.serveriai.lt